Oferta

Day Spa I 90 minut

Cena: 340 zł

REZERWUJ

Opis

Day spa I z wybranym zabiegiem na twarz i masażem całego ciała:
 

Czas zabiegu: 90 min 
(czas liczony jest od momentu wejścia do gabinetu)

Zabieg na twarz: 

 • masaż twarzy naturalnym miodem – celem masażu przeprowadzanego przy użyciu 100% naturalnego miodu jest oczyszczenie i wzmożenie napięcia skóry i mięśni twarzy i dekoltu; skóra po zabiegu jest gładka, zaróżowiona i napięta.

Masaż całego ciała do wyboru: 

 • masaż bambusem królewskim – rolowanie ciała bambusowymi pałeczkami połączone z technikami manualnymi. Pałeczki o różnej długości oraz grubości spełniają rolę narzędzi, które szybko i długotrwale poprawiają kondycję skóry i mięśni; zabieg pozytywnie wpływa na estetykę talii, pośladków i ud.
   
 • masaż mleczną czekoladą – zabieg przeprowadzany przy użyciu ekstraktu z czekolady bogatego w minerały i sole mineralne, które biorą udział w procesach naprawczych i chronią skórę przed utratą wody. Poprawia krążenie i przepływ limfy, zawiera flawonoidy i polifenole, które zatrzymują proces starzenia skóry, natłuszcza i nawilża skórę, pobudza produkcję endorfin.
   
 • masaż tiramisu – działanie antycellulitowe, rozbijają nagromadzoną tkankę tłuszczową wydatnie ujędrniając skórę i neutralizując efekt tzw. skórki pomarańczowej.
   
 • masaż kokosowa rozkosz – wspomaga układ immunologiczny skóry, łagodzi podrażnienia i dermatozy, również objawy łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry; wygładza, nawilża, zmiękcza i rozjaśnia skórę.
   
 • masaż energie Q10 – pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, pomaga w walce z bezsennością.
   
 • masaż świecami – dzięki zawartości oleju z soi, kokosa i wosku pszczelego masaż ciepłym olejem ze świecy tworzy na powierzchni skóry jedwabisty film i zapobiega utracie wody; wykazuje działanie nawilżające i ujędrniające, koi wrażliwą j i suchą skórę.

Wybrany masaż możesz wpisać w informacjach dodatkowych podczas rezerwacji wizyty lub tuż przed zabiegiem.

 

PAMIĘTAJ!
Zgodnie z regulaminem GROUPON - w przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.