Oferta

26 maja

Liftingujący masaż twarzy "Blask Afrodyty" 60 minut

Cena: 0 zł

REZERWUJ

Opis

Opcja tylko dla posiadaczek ❤ VOUCHERÓW ❤

Jeśli posiadasz dodatkową usługę to nie zapomnij zarezerwować czasu dodatkowego na jej wykonanie :D

.

Odmładzanie tkanek na poziomie komórkowym!

To jeden ze specjalistycznych technik masażu mięśniowo-powięziowego na okolice twarzy, głowy, karku, szyi, ramion i dekoltu.

Ma doskonałe działanie terapeutyczne, korygujące oraz odmładzające. Powoduje większą podatność mięśni na modelowanie oraz ich uelastycznienie. Masaż ten działa na tkankę łączną i mięśniową na wszystkich warstwach od skóry do okostnej.

Powięziowo-mięśniowy Odmładzający Masaż Twarzy może być wykorzystany w celach leczniczych i profilaktycznych. Szczególnie polecany jako element kompleksowego odmładzania, np. w przypadkach problemów z napięciami, zwyrodnieniami, procesami zrostowymi, zastojami krwi i limfy. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Za pomocą specjalnych, delikatnych technik masażu oraz przy pomocy wałeczków Nefrytowych osiągamy rzeczywiste odmładzanie tkanek na poziomie komórkowym.

Podczas zabiegu terapeuta głęboko pracuje na tkankach twarzy, głowy, karku, szyi i dekolcie:
- likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe (również powięzi brwi, gałek ocznych, policzków, żwaczy, języka oraz uszu).
- likwiduje sztywność karku i znacznie poprawia ruchomość odcinka szyjnego kręgosłupa. - zmniejsza lub likwiduje bóle głowy.
- odblokowuje głębokie zastoje naczyń krwionośnych i limfatycznych
- rozmiękcza stwardniałe zrosty zdegenerowanych tkanek
- oczyszcza tkanki ze szkodliwych substancji
- dotlenia i dostarcza substancje odżywcze, wodę do tkanek naszego ciała - odbudowuje kurczową zdolność mięśni
- aktywuje regenerację tych tkanek pobudzając procesy samonaprawcze
- w razie potrzeby terapeuta może ustawić przesunięte kręgi szyjne.

Po zabiegu skóra jest doskonale odświeżona, zmarszczki i bruzdy są płytsze, a cera rozjaśniona i pełna blasku. Klienci są odprężeni i zrelaksowani , lepiej się czują i wyglądają.

Polecamy ten naturalny lifting, zwiększający elastyczność i jędrność skóry oraz poprawiający owal twarzy i likwidujący zastoje krwi i limfy. Więcej informacji: http://pemodelan.pl/odmladzajacy-masaz-twarzy-blask-afrodyty/