Oferta

Aroma sound flow versum

Aroma Sound Flow - masaż dźwiękiem i olejkami eterycznymi 60 minut

Warianty usługi

Pojedynczy zabieg
250 zł REZERWUJ
Jeden zabieg - PROMOCJA
188 zł REZERWUJ

Opis

Misy Tybetańskie, Rury Strojone, Terapeutyczne Olejki Eteryczne

Jest to autorska terapia wykorzystująca wibrację i brzmienia mis oraz strojonych rur z aplikacją Terapeutycznych Olejków Eterycznych na ciało.

Aroma Sound Flow to wyjątkowy rodzaj masażu, który łączy w sobie walory terapeutyczne muzykoterapii komórkowej z aromaterapeutycznymi właściwościami esencji roślinnych.

Masaż ten powoduje zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym oraz subtelnym (czakry, meridiany, energia Chi) przywracając równowagę i harmonię w życiu, daje wewnętrzny spokój i radość, większe poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie, eliminuje stres, relaksuje ciało, likwiduje ból i wzmacnia układ odpornościowy.

Większość ludzi narażonych jest w życiu codziennym na czynniki, które mają negatywny wpływ na ich ogólny stan zdrowia oraz samopoczucie. Stres, toksyny czy reakcje zapalne prowadzą do zachwiania homeostazy, odpowiadającej za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zgodnie z medycyną wschodnią choroby są wynikiem zaburzeń przepływu energii w organizmie, wystarczy więc udrożnić kanały, którymi płynie energia, by być zdrowym.

W zabiegu tym wraz z terapeutycznymi dźwiękami działają olejki eteryczne, które przenikają do zakończeń nerwowych i układu limfatycznego oraz wibracje dźwięków o konkretnych częstotliwościach wprowadzające organizm w stan głębokiego relaksu i aktywujących leczenie na poziomie komórkowym i DNA.

Zabieg ten polega na wprowadzeniu organizm w stan głębokiego relaksu za pomocą dźwięków i wmasowywaniu w plecy, uszy i stopy pacjenta kilku, specjalnie dobranych naturalnych olejków eterycznych jakości terapeutycznej w odpowiedniej kolejności i odpowiednimi ruchami.

Czas trwania 1 zabiegu: 60 min

KARNETY:

a) 5 zabiegów - cena 1125 pln

b) 10 zabiegów - cena 1999 pln